Wybierz format : Kalendarz z notesem Kalendarz z notesem MAXI Kalendarz z notesem MINI Kalendarz biurkowy z długopisem

Obsługa klienta - Kontakt z nami

wyślij wiadomość

Dane teleadresowe

41-806 Zabrze
ul. Asnyka 12
Tel. (032) 238-80-03
Tel. (032) 300-91-29
Zadzwoń do nas!skype: drukarnia.danpol
ING Bank Śląski SA. o/Gliwice - PL
52105012851000000202152567
Kod SWIFT (BIC): INGBPLPW

Dane FTP

HOST: drukarnia-danpol.pl
LOGIN: ftp
HASŁO:

Właściciel:

Daniel Witkowski
d.witkowski@drukarnia-danpol.pl

Dział Sprzedaży

Katarzyna Wojtyczka
k.wojtyczka@drukarnia-danpol.pl
Jolanta Kostrzewa
j.kostrzewa@drukarnia-danpol.pl
Dorota Zadrożna
d.zadrozna@drukarnia-danpol.pl
Sandra Kamela
s.kamela@drukarnia-danpol.pl

Dział Grafiki

Katarzyna Winter
k.winter@drukarnia-danpol.pl

Dział IT

Michał Witkowski
m.witkowski@drukarnia-danpol.pl